Przekazano plac budowy
W dniu dzisiejszym przekazano zakupiony w roku ubiegłym budynek w Kościelniku w celu rozpoczęcia jego przebudowy. Wykonawcą robót jest firma GREGOR-BUD Grzegorz Rychlicki. Koszt wykonania robót opiewa na kwotę 925 910, 74 zł. Jest to koszt wyłącznie prac budowlanych. Termin zakończenia robót upływa w dniu 29 sierpnia 2014 roku. Przebudowa jest realizowana w ramach projektu „Stworzenie Centrum kulturalnego miejscowości Kościelnik oporze przebudowę i wyposażenie budynku dla świetlicy wiejskiej”. W ramach otrzymanego dofinansowania świetlica zostanie również wyposażona. Efekt końcowy będzie widoczny po zakończeniu inwestycji. Dla porównania w załączeniu zdjęcia ze stanu obecnego budynku.

24 10 2013

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali