Sukcesy uczniów z Kościelnika
Uczniowie z Kościelnika wiodą prym w konkursach wiedzy o bioregionie. W konkursie ,,Doliną rzeki Kwisy - ochrona przyrody", organizowanym przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu, który odbył się 25.10.2013 roku, zdobyli II miejsce na 18 drużyn reprezentujących 10 gmin należących do Związku Gmin Kwisa. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy VI: Aleksandra Szatanik i Magdalena Kowalczyk.

W dniu 15.10.2013 roku odbył się w Lubaniu etap powiatowy konkursu wiedzy o bioregionie ,,W krainie łużyckich osobliwości". Drużyna w składzie: Natalia Kowalczyk z kl.VI, Aleksandra Szatanik z kl. VI i Piotr Sołtys z kl. V, wywalczyła I miejsce i tym samym zdobyła prawo reprezentowania naszego powiatu w konkursie regionalnym w Bolesławcu.
W dniu 07.11.2013 roku w Nadleśnictwie Bolesławiec spotkały się najlepsze drużyny z powiatów: lubańskiego, zgorzeleckiego i bolesławieckiego. Nasi uczniowie okazali się najlepsi i zdobyli I miejsce. Uczniów do konkursów przygotowywała nauczycielka przyrody Pani Anna Halwa.

13 11 2013

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali