1020955

Spotkanie noworoczne
W dniu 20 stycznia 2014 roku, już z coroczną tradycją, w Urzędzie Gminy Lubań odbyło się spotkanie noworoczne z udziałem sołtysów oraz przedstawicielami LZS-ów i OSP z terenu gminy. W uroczystości wzięło udział ośmiu sołtysów: Pani Teresa Trefler, Pani Małgorzata Jańczak, Pani Aniela Krasnopera, Pan Grzegorz Podolski, Pan Czesław Dobrowolski, Pan Bernard Smusz, Pan Józef Maciejko oraz Pani Alicja Skrzypek.
Wójt Gminy Lubań Zbigniew Hercuń podsumowując mijający rok podziękował wszystkim przybyłym za ostatni rok współpracy. Uczestnicy spotkania podzielili się swoimi refleksjami na temat rzeczy, które w ich ocenie udało się zrealizować w bieżącym roku. Wójt Gminy Lubań przedstawił plany i zamierzenia do zrealizowania w roku 2014. Spotkanie odbyło się w atmosferze życzliwości i serdeczności. Na koniec Wójt Gminy życzył wszystkim uczestnikom spotkania dalszej tak owocnej współpracy , wytrwałości w służbie dla mieszkańców, ale przede wszystkim życzył im zdrowia w 2014 roku.

29 01 2014

Pisarzowice – droga dojazdowa do gruntów rolnych

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubań

Sesja absolutoryjna