Spotkanie noworoczne
Okres Świąt Bożego Narodzenia oraz okres Noworoczny to czas refleksji i podsumowań. Wójt Gminy Lubań z wielką przyjemnością spotyka się w tym czasie z przedstawicielami mieszkańców naszej gminy.
27 stycznia br. w Urzędzie Gminy Lubań odbyło się spotkanie noworoczne z udziałem księży proboszczów oraz przedstawicielami zespołów folklorystycznych „Cisowianki” i „Marysieńki” z władzami Gminy.
Wójt Zbigniew Hercuń przy okazji spotkania noworocznego podsumował wszystkie wydarzenia oraz inwestycje, które udało się zrealizować w roku 2013 oraz przedstawił plany i zamierzenia do zrealizowania w 2014 roku.
Uczestnicy spotkania podzielili się swoimi refleksjami na temat ważnych rzeczy, które powinny być w ich ocenie wzięte pod uwagę.
Dzięki kolędom śpiewanym przez Panie spotkanie odbyło się w atmosferze życzliwości i serdeczności.
Na koniec Wójt Gminy podziękował wszystkim za przybycie i życzył dalszej tak owocnej współpracy, ale przede wszystkim życzył zdrowia w 2014 roku.

05 02 2014

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań