biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1086984

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

BAL KARNAWAŁOWY W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W PISARZOWICACH
„W karnawale, w karnawale zawsze idziemy na bale każde dziecko duże, małe, lubi bale w karnawale.”

Karnawał, to czas zabaw nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Balu karnawałowego w przedszkolu wszyscy wyczekiwali z niecierpliwością, planując jak będą wyglądały, dzieląc się pomysłami z kolegami.

Bal karnawałowy odbył się 14 lutego 2014 r. na sali gimnastycznej dla trzech grup przedszkolnych. Dzieci przybyły w niezwykle kolorowych i pięknych bajkowych strojach. Można było spotkać księżniczki, rycerzy, wróżki oraz innych bohaterów bajek. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienną atmosferę.

Podczas trwania zabawy dzieci bawiły się pod czujnym okiem wychowawców i rodziców. Tańce przerywane były quizami, zagadkami i prezentacją strojów. Dużym powodzeniem cieszył się „Festiwal piosenki przedszkolnej”, gdzie mali soliści popisywali się swoimi umiejętnościami. A kiedy czas zabaw dobiegał końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Przedszkolaki mile wspominały czas spędzony na wspólnej zabawie.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w przystrojeniu sali, zakupienie słodkiego poczęstunku dla dzieci oraz nagród dla uczestników konkursów. Pragniemy również podziękować Małemu i Dużemu Samorządowi Uczniowskiemu za pomoc w zainstalowaniu sprzętu muzycznego.

Dyrektor i wychowawcy grup przedszkolnych17 02 2014


 

AKTUALNOŚCI

Nowy plac zabaw w Radostowie Górnym

OGŁOSZENIA

Od 1 grudnia 2017 r. obowiązują nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych

RADA GMINY

Listopadowa Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze