Dzień Dziecka w Nawojowie Śląskim
W dniu 01.06.2014 r. na placu zabaw w Nawojowie Śląskim odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez dwa sołectwa gminy Lubań (sołectwo Nawojów Śląski i Nawojów Łużycki). Podczas imprezy, która rozpoczęła się o godzinie 14:00 organizatorzy przewidzieli dużo atrakcji zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników. W czasie trwania imprezy mieszkańcy mogli cieszyć się szerokim wachlarzem zabaw: był dmuchany zamek z przeszkodami, basen z kulkami, trampolina, przyjechał kram z zabawkami jak również młodzież mogła pograć w piłkę ręczną na boisku. Nie zapomniano o poczęstunku, wszyscy raczyli się słodkościami, pieczonymi kiełbaskami i kaszanką oraz domowym wiejskim bigosem. Dzięki takim imprezom integrują się mieszkańcy nie tylko jednej wsi, ale również mieszkańcy gminy, ponieważ podczas trwania zabawy odwiedziło nas wielu gości z okolicznych miejscowości. Na koniec zgodnie zapewnili, że bardzo miło spędzili niedzielne popołudnie i na pewno nas jeszcze odwiedzą. To był bardzo udany weekend – szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku.

04 06 2014

Schronisko dla zwierząt