biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251794

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Piknik rodzinny w Radostowie
14 czerwca 2014 roku na boisku LZS w Radostowie obył się Piknik Rodzinny. Dzieci wraz z rodzicami mieli możliwość aktywnie spędzić sobotnie popołudnie w gronie najbliższych. Celem spotkania była integracja wielopokoleniowa rodzin poprzez wspólnie spędzania wolnego czasu. W ramach programu zaplanowano liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursy dla rodzin, organizatorzy zadbali, aby nikt z obecnych się nie nudził.
W części artystycznej imprezy wystąpiła utalentowana młodzież z ZSP w Radostowie Średnim - grupa „Małych Artystów”, którzy zaprezentowali swój repertuar muzyczny, zapraszając uczestników do wspólnego śpiewania. Na boisku oprócz wrażeń artystycznych, organizatorzy zapewnili młodszym uczestnikom mnóstwo darmowych atrakcji, był: dmuchana żaba, zwijane balony, stoisko na którym najmłodsi mogli pomalować buzię i wiele innych, które gwarantowały wspaniałą zabawę. Nie zabrakło także zawodów sprawnościowych. Dużą popularnością cieszył się strażacki tor sprawnościowy, przygotowany przez jednostkę OSP w Radostowie w którym dzieci i ich rodzice konkurowały ze sobą w prawdziwie sportowej rywalizacji. Potyczki rodzinne wywołały dużą dawkę emocji wśród kibiców, którzy głośno dopingowali swoich faworytów. Po zaciętej rywalizacji, każdy mógł delektować się kiełbaskami z grilla, nie zabrakło słodkich poczęstunków, napojów i innych smakołyków. To nie był koniec atrakcji, ponieważ dzięki uprzejmości Pana Piotra Kucznira, uczestnicy Pikniku Rodzinnego mieli możliwość obejrzenia wystawy eksponatów historycznych z II wojny światowej. Wszyscy mieli okazję poznać nie tylko historię tych eksponatów, ale również zasięgnąć wiedzy kulturalnej i historycznej o tamtym okresie.
Piknik został przygotowany przez nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radostowie Średnim, Radę Rodziców, OSP oraz LZS z Radostowa. Im wszystkim należą się podziękowania za poświęcenie, które przyczyniło się do ogromnego sukcesu, jakim okazała się organizacja tego przedsięwzięcia. Cały piknik przebiegał w rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze. Dopisała zarówno pogoda jak i liczba uczestników, co świadczy o tym, że mieszkańcy mają świadomość, że rodzina jest największym autorytetem.

Galeria zdjęć
16 06 2014


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze