„Podpalenie auta w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pisarzowicach”
Do podpalenia samochodu osobowego marki Fiat 126 doszło w sobotę (27.09.2014r.) koło godziny 17.30 na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pisarzowicach. Na szczęście był to tylko piękny pokaz umiejętności gaśniczych Ochotniczej Straży Pożarnej z Pisarzowic, który odbył się z okazji Festynu Rodzinnego „ Uśmiech Dziecka”.

Dzięki szybkiej interwencji naszych dzielnych Strażaków udało się ugasić płonący samochód. Oprócz pokazów OSP chętni mogli wziąć udział w „Szansie na Sukces” bo przecież „śpiewać każdy może”. Był także pokaz przygotowany przez ratowników medycznych oraz wyścig kolarski zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ludowy Klubu Sportowego KWISA Lubań. Dzieci w różnej kategorii wiekowej mogły uczestniczyć w zawodach dostosowanych do ich możliwości fizycznych, każdy uczestnik mógł się poczuć jak Michał Kwiatkowski. Uczennica klasy VI Wiktoria Parecka wraz ze swoim partnerem przepięknie odtańczyli brazylijską sambę, kubańską cha chę, kubańską rumbę oraz amerykańskiego jiwe. Gwiazdą wieczoru był były uczeń naszej szkoły, obecnie gwiazda programów telewizyjnych takich jak X-factor czy Mam Talent Mateusz Guzowski, który swoim magicznym głosem zahipnotyzował nie jedną dziewczynę.

Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach rzeźbiarskich na których dzięki uprzejmości p. Sławomira Kieryluka poznawały tajniki lepienia w glinie. Gdy ktoś zgłodniał było w czym wybierać: ciasto, tosty, hot-dogi i wiele innych pyszności. Dla tych, których męczyły wyrzuty sumienia dodatkowe kalorie można było zgubić w „siłowni pod chmurką”. Zebrane środki finansowe zasiliły konto Rady Rodziców. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie.

09 10 2014

Zakończono ważne inwestycje drogowe