biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1116669

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Dzień Nauczyciela
Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Pedagodzy,
Pracownicy Administracji i Obsługi ,Emeryci.

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Dziękuję wszystkim Państwu za trud , wysiłek, pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy naszych szkół i przedszkoli.

Dziękuję nauczycielom za serce wkładane w trud wychowania naszych dzieci, za przekazywanie wzorców i dobrych przykładów, za wspólne rozwiązywanie małych i dużych problemów. Słowa podziękowania i uznania kieruję również do pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę nauczycieli i przyczyniają się do tworzenia przyjemnych i estetycznych warunków nauki i pracy.

Dzięki Państwa umiłowaniu zawodu, kolejne pokolenie młodych mieszkańców gminy może pogłębiać swą wiedzę o przeszłości i współczesnym świecie.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Dyrekcji, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i przedszkola serdeczne życzenia pomyślności oraz wiele radości z osiągnięć i sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Z wyrazami szacunku

Wójt Gminy Lubań
Zbigniew Hercuń

13 10 2014


 AKTUALNOŚCI

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

OGŁOSZENIA

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze