biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1087212

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Dzień Nauczyciela
Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Pedagodzy,
Pracownicy Administracji i Obsługi ,Emeryci.

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Dziękuję wszystkim Państwu za trud , wysiłek, pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy naszych szkół i przedszkoli.

Dziękuję nauczycielom za serce wkładane w trud wychowania naszych dzieci, za przekazywanie wzorców i dobrych przykładów, za wspólne rozwiązywanie małych i dużych problemów. Słowa podziękowania i uznania kieruję również do pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę nauczycieli i przyczyniają się do tworzenia przyjemnych i estetycznych warunków nauki i pracy.

Dzięki Państwa umiłowaniu zawodu, kolejne pokolenie młodych mieszkańców gminy może pogłębiać swą wiedzę o przeszłości i współczesnym świecie.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Dyrekcji, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i przedszkola serdeczne życzenia pomyślności oraz wiele radości z osiągnięć i sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Z wyrazami szacunku

Wójt Gminy Lubań
Zbigniew Hercuń

13 10 2014


 

AKTUALNOŚCI

Nowy plac zabaw w Radostowie Górnym

OGŁOSZENIA

Od 1 grudnia 2017 r. obowiązują nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych

RADA GMINY

Listopadowa Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze