biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251795

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Lubań
14 października 2014 roku w Urzędzie Gminy Lubań, zorganizowano uroczyste spotkanie dla wyróżnionych dyrektorów i nauczycieli ze szkół z terenu Gminy Lubań , którzy na co dzień kształtują umysły młodych ludzi i dążą do osiągania jak najlepszych wyników dydaktycznych i wychowawczych.

Podczas spotkania Wójt Gminy Lubań – Zbigniew Hercuń, złożył serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji, gratulował nauczycielom sukcesów oraz wręczył narody dla Pani Bożeny Szwedko – dyrektorce Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pisarzowicach, Pani Bogumile Dyl –pełniącej funkcję dyrektora w roku szkolnym 2013/2014 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radogoszczy oraz Panu Andrzejowi Urbanowi – nauczycielowi i szkolnemu trenerowi z Gimnazjum Publicznego w Pisarzowicach, za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej. Ponadto, z okazji tak wyjątkowego święta, wójt – Zbigniew Hercuń, w dniu 13 października 2014 roku, odwiedził również dyrektorów i nauczycieli z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radostowie i Szkoły Podstawowej w Kościelniku, dziękując pracownikom za zaangażowanie w proces nauczania dzieci i młodzieży oraz życzył wszystkim wielu osiągnięć w pracy zawodowej.

Ten jeden wyjątkowy dzień w roku szkolnym utwierdza dyrektorów, nauczycieli, pracowników administracji w słuszności prowadzonej przez siebie misji wychowania młodego pokolenia. Codzienny trud i cierpliwość do rozbrykanych uczniów jest im wynagradzany właśnie tego dnia.15 10 2014


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze