Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Lubań
14 października 2014 roku w Urzędzie Gminy Lubań, zorganizowano uroczyste spotkanie dla wyróżnionych dyrektorów i nauczycieli ze szkół z terenu Gminy Lubań , którzy na co dzień kształtują umysły młodych ludzi i dążą do osiągania jak najlepszych wyników dydaktycznych i wychowawczych.

Podczas spotkania Wójt Gminy Lubań – Zbigniew Hercuń, złożył serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji, gratulował nauczycielom sukcesów oraz wręczył narody dla Pani Bożeny Szwedko – dyrektorce Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pisarzowicach, Pani Bogumile Dyl –pełniącej funkcję dyrektora w roku szkolnym 2013/2014 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radogoszczy oraz Panu Andrzejowi Urbanowi – nauczycielowi i szkolnemu trenerowi z Gimnazjum Publicznego w Pisarzowicach, za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej. Ponadto, z okazji tak wyjątkowego święta, wójt – Zbigniew Hercuń, w dniu 13 października 2014 roku, odwiedził również dyrektorów i nauczycieli z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radostowie i Szkoły Podstawowej w Kościelniku, dziękując pracownikom za zaangażowanie w proces nauczania dzieci i młodzieży oraz życzył wszystkim wielu osiągnięć w pracy zawodowej.

Ten jeden wyjątkowy dzień w roku szkolnym utwierdza dyrektorów, nauczycieli, pracowników administracji w słuszności prowadzonej przez siebie misji wychowania młodego pokolenia. Codzienny trud i cierpliwość do rozbrykanych uczniów jest im wynagradzany właśnie tego dnia.

15 10 2014

Schronisko dla zwierząt