biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1102647

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

„Pasowanie na Przedszkolaka” w Samorządowym Przedszkolu w Radostowie Średnim
Uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka” to już tradycja Samorządowego Przedszkola w Radostowie Średnim. Tegoroczne przyjęcie maluchów 3-4 latków oraz starszaków 5-6 latków do grona prawdziwych przedszkolaków miało bardzo uroczysty charakter.

Rodzice ze wzruszeniem oglądali występy swoich pociech. Dzieci zaprezentowały gościom swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne i trzeba przyznać, że mimo ogromnej tremy poradziły sobie wspaniale. Program artystyczny został opracowany i przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń grup pani Żanety Krupskiej i pani Anny Lewandowskiej.

Dzieci, aby stać się prawdziwymi przedszkolakami miały do wykonania nie lada zadania „Kotki 3-4 latki” wspólnie z rodzicami musiały poprawnie wykonać zadania ukryte w kolorowych balonach. „Krasnoludki 5-6 latki” miały znacznie trudniejsze zadanie, musiały pomyślnie przejść „Multimedialny Turniej”. Starszaki z wielkim zaangażowaniem mierzyły się z zadaniami w pięciu kategoriach „Zabawa z aplikacjami przy tablicy multimedialnej”, „Zgaduj zgadula”, „Umiejętność rysowania na tablicy multimedialnej”, „Prawda, czy fałsz”, „Sprawność ruchowa”.

Dzieci wspaniale poradziły sobie z wszystkimi zadaniami i tak właśnie Kotki 3-4 latki i Krasnoludki 5-6 latki stały się prawdziwymi przedszkolakami. Był oczywiście magiczny ołówek, którym pani Dyrektor pasowała dzieci, dyplomy, upominki i życzenia.

Po uroczystości wszyscy zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek. Uśmiech i radość na twarzach przedszkolaków świadczył o tym, że impreza była udana, a goście nie kryli zadowolenia z występu małych artystów.02 12 2014


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze