„Pasowanie na Przedszkolaka” w Samorządowym Przedszkolu w Radostowie Średnim
Uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka” to już tradycja Samorządowego Przedszkola w Radostowie Średnim. Tegoroczne przyjęcie maluchów 3-4 latków oraz starszaków 5-6 latków do grona prawdziwych przedszkolaków miało bardzo uroczysty charakter.

Rodzice ze wzruszeniem oglądali występy swoich pociech. Dzieci zaprezentowały gościom swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne i trzeba przyznać, że mimo ogromnej tremy poradziły sobie wspaniale. Program artystyczny został opracowany i przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń grup pani Żanety Krupskiej i pani Anny Lewandowskiej.

Dzieci, aby stać się prawdziwymi przedszkolakami miały do wykonania nie lada zadania „Kotki 3-4 latki” wspólnie z rodzicami musiały poprawnie wykonać zadania ukryte w kolorowych balonach. „Krasnoludki 5-6 latki” miały znacznie trudniejsze zadanie, musiały pomyślnie przejść „Multimedialny Turniej”. Starszaki z wielkim zaangażowaniem mierzyły się z zadaniami w pięciu kategoriach „Zabawa z aplikacjami przy tablicy multimedialnej”, „Zgaduj zgadula”, „Umiejętność rysowania na tablicy multimedialnej”, „Prawda, czy fałsz”, „Sprawność ruchowa”.

Dzieci wspaniale poradziły sobie z wszystkimi zadaniami i tak właśnie Kotki 3-4 latki i Krasnoludki 5-6 latki stały się prawdziwymi przedszkolakami. Był oczywiście magiczny ołówek, którym pani Dyrektor pasowała dzieci, dyplomy, upominki i życzenia.

Po uroczystości wszyscy zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek. Uśmiech i radość na twarzach przedszkolaków świadczył o tym, że impreza była udana, a goście nie kryli zadowolenia z występu małych artystów.

02 12 2014

Transparentna Gmina Rozwoju

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

Uchwalono budżet na 2018 rok