Święty Mikołaj w Urzędzie Gminy Lubań
Dziś w drzwiach Urzędu Gminy Lubań stanęli niezwykli goście – Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Mimo, że odwiedzają i obdarowują głównie dzieci, to pojawił się również u nas w przeddzień Mikołajek.

Jak stwierdził Święty Mikołaj, pracownicy Urzędu Gminy Lubań byli wyjątkowo grzeczni, dlatego odwiedził ich tego roku wręczając każdemu słodkie upominki i rózgi ku przestrodze.

Święty co prawda nie miał sań ale tradycyjnie miał brodę i ubrany był w czerwony strój oraz czapkę. Nietypowa wizyta zaskoczyła każdego i wywołała wiele radości i uśmiechu.

Z okazji Mikołajek życzymy wszystkim wielu wspaniałych prezentów.

05 12 2014

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali