Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie, zakończyło prace nad mobilną aplikacją dot. Gór i Pogórza Izerskiego.
Góry i Pogórze Izerskie – oficjalna aplikacja, dzięki której będziesz na bieżąco ze wszystkimi interesującymi wydarzeniami.

Aplikacja to mobilny przewodnik turystyczny zawierający atrakcje turystyczne, obiekty przyrodnicze, bazę noclegową, bazę gastronomiczną. Każdy obiekt zawiera opis, lokalizację położenia na mapie z możliwością wyznaczenia trasy dojazdu, zdjęcia, szlaki rowerowe, konne i piesze. Zapraszamy do korzystania i odwiedzenia Izer!

APLIKACJA
11 02 2015