biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1116667

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
9 lutego br. w Gimnazjum w Pisarzowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt.

W zawodach wzięło udział 7 szkół z powiatu lubańskiego: Gimnazjum nr 3 Lubań, Gimnazjum Zaręba, Gimnazjum Olszyna, Gimnazjum Świeradów Zdrój, Gimnazjum Siekierczyn, Gimnazjum Leśna i Gimnazjum Pisarzowice.

Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze a nasi zawodnicy z Pisarzowic: Aneta Moczydlak, Dominika Gacek i Kornelia Kwiatkowska, do końca toczyli zaciętą walkę o zwycięstwo, plasując się w punktacji ogólnej na zaszczytnym 1 miejscu.

Po pokonaniu wszystkich zespołów, naszą drużynę czeka zasłużony odpoczynek. Nie będzie on jednak długi, bo już wkrótce czekają ich zawody strefy jeleniogórskiej, gdzie będą reprezentować powiat lubański.

Chcielibyśmy pogratulować przede wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju za tak ogromny sukces, ale również opiekunowi za tak wspaniałe przygotowanie naszej drużyny.

Wyniki końcowe:
1 miejsce - Gimnazjum Pisarzowice
2 miejsce - Gimnazjum Siekierczyn
3 miejsce - Gimnazjum nr 3 Lubań
4 miejsce - Gimnazjum Zaręba
5 miejsce - Gimnazjum Leśna
6 miejsce - Gimnazjum Świeradów Zdrój
7 miejsce - Gimnazjum Olszyna

12 02 2015


 AKTUALNOŚCI

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

OGŁOSZENIA

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze