biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1252350

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Ekologiczny Pokaz Mody
Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Radostowie to wesołe dzieciaki interesujące się nie tylko zabawą ale też modą. Wiele z nich chciałoby zabłysnąć w świecie mody i spełniać najskrytsze marzenia. W naszym przedszkolu dziecięce marzenia ujrzały światło dzienne! Każdy przedszkolak pod opieką wychowawczyni Pani Żanety Krupskiej mógł choć na chwile stać się projektantem mody i przygotować własną kreację.

Pomysłów nam nie brakowało! Począwszy od sukni ślubnych z trenami i welonami, sukni wieczorowych, karnawałowych, walentynkowych po męskie zbroje rycerskie czy garnitury. Pokazowe stroje wykonane zostały z worków na odpady, butelek plastikowych, folii samoprzylepnych i skrawków materiału. Każdy młody projektant prezentował swoją kreację na specjalnie przygotowanym wybiegu w rytm pokazowej muzyki. Dzieci eksponowały swoje stroje przy gromkich brawach szanownej publiczności, pani dyrektor Katarzyny Kempy-Kujawy oraz z grupy 5-6 latków wraz z wychowawczynią.

Po pokazie wszyscy zasiedliśmy do owocowego poczęstunku. Maluszki wcześniej przygotowały owocowe szaszłyki ozdobione chorągiewkami. Po pokazie mody i poczęstunku wspólnie pląsaliśmy przy muzyce disco na dyskotece w naszym Przedszkolu.

02 03 2015


 AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie o rekrutacji uczestników do projektu

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze