biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1252464

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Dzień otwarty w gimnazjum
Dnia 4 marca 2015 r. w Gimnazjum Publicznym im. A. Fredry w Pisarzowicach odbył się Dzień Otwarty Szkoły.

Tego dnia w progach naszej szkoły powitano i goszczono przyszłych kandydatów wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kościelniku, z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Radostowie, z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Radogoszczy oraz ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Pisarzowicach.

Dyrektor Gimnazjum zaprezentował ofertę edukacyjną oraz dorobek szkoły, sukcesy uczniów. Uczniowie przedstawili efekty projektów edukacyjnych - doświadczenia chemiczne oraz scenkę satyryczną pod tytułem "Balladyna". W programie znalazł się też pokaz udzielania pierwszej pomocy. W przerwie na gości czekał słodki poczęstunek. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie obiektów szkoły: pracowni przedmiotowych, biblioteki, sal gimnastycznych, siłowni, sali karate. Uczniowie zostali też poinformowani
o planach budowy boiska lekkoatletycznego.

Mamy nadzieję, że w sposób rzetelny przedstawiono atuty naszego Gimnazjum, a panujący w szkole klimat życzliwości spowoduje, że z większością uczniów spotkamy się w przyszłym roku szkolnym. Zapraszamy!

25 03 2015


 AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie o rekrutacji uczestników do projektu

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze