Świątecznie i twórczo w bibliotece szkolnej
Dnia 19 marca 2015 r. w bibliotece szkolnej Gimnazjum Publicznego im. A. Fredry w Pisarzowicach odbyły się warsztaty rękodzielnicze prowadzone przez członków Akademii Seniora przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu.

Spotkanie było okazją do zdobycia nowych umiejętności, poznania technik tworzenia i ozdabiania przedmiotów, ale również do zacieśniania więzi międzypokoleniowych między uczestnikami. Każdy mógł wykonywać palmy wielkanocne z własnoręcznie wykonanymi kwiatami z krepiny oraz gałązkami bukszpanu.

Uczennicy pracując pod bacznym wzrokiem grupy z Akademii Seniora udowodniły, że to nic trudnego. Panie udzielały bardzo szczegółowego instruktażu, połączonego z pokazem tworzenia wiosennych kwiatów.
Spotkanie przebiegało w życzliwej i sympatycznej atmosferze i mamy nadzieję na dalszą współpracę i kolejne warsztaty z uczestnikami Klubu Seniora przy OWD w Lubaniu.

25 03 2015

Platforma zakupowa