biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1252524

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Nowa sala konferencyjna
Zakończyła się modernizacja sali narad w budynku Urzędu Gminy Lubań. Podczas ostatniej sesji radni i zaproszeni goście mogli podziwiać odremontowany obiekt i z zadowoleniem komentować zmiany.

Sala przeszła gruntowny remont. Prace polegały na wyremontowaniu pomieszczenia, w tym wymianie podłogi, wykonaniu ścian i malowaniu oraz aranżacji i wymiany nowych mebli, stołów i krzeseł. Uzupełnieniem zmian, był zakup oraz umieszczenie na ścianie herbu gminy oraz nowego godła – symbolu lokalnego i narodowego. Poza remontem sali konferencyjnej, przebudowana została także klatka schodowa wraz ze schodami na drugim piętrze. Wszystkie prace związane z remontem obiektu zostały wykonane systemem gospodarczym ze środków własnych gminy.

W nowej odsłonie sala konferencyjna Urzędu prezentuje się bardzo współcześnie i elegancko. Głównym celem tej inwestycji było wprowadzenie przytulnej atmosfery oraz nadanie indywidualnego charakteru centrum konferencyjnemu, tak aby stanowiło ono wygodne środowisko zarówno dla spotkań biznesowych, jak i okolicznościowych.

Jest to kolejny etap prac remontowych. Przypomnijmy, że w 2014 roku nastąpił remont korytarzy - malowanie, zmiana wykładziny podłogowej, wymiana drzwi oraz wymiana okien w budynku urzędu. Jednym z najbardziej widocznych efektów przedsięwzięcia jest kapitalny remont sekretariatu, gabinetu wójta, które otrzymały też nowe wyposażenie.

Remont Urzędu Gminy Lubań to przedsięwzięcie, które od lat z różnych powodów było ciągle przekładane. Mało atrakcyjne wnętrza przytłaczały, zniechęcając petentów. W miarę posiadanych środków finansowych kończymy remont budynku Urzędu. Myślę, iż poprawiając estetykę i funkcjonalność pomieszczeń biurowych, z jednej strony poprawiam warunki pracy dla urzędników, z drugiej natomiast poprawiam warunki obsługi mieszkańców. Zakładam, iż efekty poczynionych przeze mnie kroków, są zauważalne a wykonana przeze mnie zmiana zostanie pozytywnie przez mieszkańców zaakceptowana” – mówi Wójt Gminy Lubań Zbigniew Hercuń.

Sala konferencyjna przed remontem:Sala konferencyjna po remoncie:

30 03 2015


 AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie o rekrutacji uczestników do projektu

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze