Kolejne zwycięstwo piłkarek z Pisarzowic
20 czerwca br. na boisku Orlik w Nowej Karczmie rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Siekierczyn. Do rozgrywek przystąpiło sześć zespołów, wśród, których znalazł się zespół z Pisarzowic.

Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Pomimo, trudnych warunkach atmosferycznych, uczestnikom dopisał humor, a rywalizacja była na wysokim poziomie i trzymała do końca w napięciu.

Bezkonkurencyjne okazały się piłkarki z Gimnazjum Publicznego w Pisarzowicach, które w całym turnieju straciły jedną bramkę. W decydującym ostatecznym starciu, dziewczęta pokonały LUKS Ziemia Lubińska 2-0.

Kolejność końcowa:

1.Gimnazjum Publiczne Pisarzowice
2.Nysa Zgorzelec
3.LUKS Ziemia Lubińska
4.FC Hert Sławnikowice
5.Dragon Miszkowice
6.Gimnazjum Siekierczyn

„Królem strzelców” turnieju została Aneta Moczydlak reprezentująca Gimnazjum w Pisarzowicach.

Dziewczęta z Pisarzowic wystąpiły w składzie: Natalia Kopała, Patrycja Kryjak, Sandra Ciupak, Kornelia Kwiatkowska, Aneta Moczydlak ,Paulina Grzywo-Dąbrowska, Kinga Moczydlak, Klaudia Kalinowska i Dominika Gacek.

Opiekunowie drużyny: Andrzej Urban i Krzysztof Klimczyk.

Gratulujemy zwycięstwa i życzy dalszych sukcesów.

01 07 2015

Transparentna Gmina Rozwoju

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

Uchwalono budżet na 2018 rok