biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1101765

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Ruszyła budowa szatni w Radostowie Średnim
Od nowego sezonu piłkarskiego zawodnicy klubu LZS Radostów będą mogli korzystać z nowej szatni, która zostanie wybudowana przy tamtejszym obiekcie sportowym w Radostowie Średnim.

Od października do końca grudnia ruszy budowa szatni (stan surowy). W ramach podpisanej umowy z wykonawcą, planuje się do wykonania roboty ziemne, fundamenty, roboty murowe, roboty żelbetowe, posadzki na gruncie ( chudy beton), stolarka okienna i drzwiowa, trzony kominowe wentylacyjne, więźba dachowa oraz pokrycie dachu. Całkowita wartość zadania inwestycyjnego wyniesie 115 977, 55 zł.

Z nowego obiektu cieszyć się będą sami zawodnicy klubu. Po wielu latach funkcjonowania w spartańskich warunkach, w końcu doczekają się szatni z prawdziwego zdarzenia. Przez długi czas piłkarze korzystają z kontenerów, które są już wyeksploatowane.

Budowa pomieszczenia dla klubu przyczyni się to do zapewnienia otwartości i dostępności przestrzeni publicznej dla dzieci i młodzieży. Poprzez realizację tego celu, powstanie miejsce dla wszystkich, gdzie uczestnicy będą mieli możliwość podejmować wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną, będzie to miejsce, które wpłynie pozytywnie na rozwój pod względem rekreacyjnym i zaspokoi potrzeby sportowe wiejskiej młodzieży.

Nie trzeba dodawać, że takie zaplecze socjalne było zawodnikom bardzo potrzebne. Jednak nie jest to koniec realizowanych zadań, ponieważ w przyszłym roku rozpocznie się etap wykończenia szatni wraz z przyłączami. Zakres prac będzie obejmował instalacje wodno-kanalizacyjną oraz instalację energetyczną.

15 10 2015


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze