Rozbudowa oświetlenia ulicznego w Henrykowie Lubańskim
Zakończyła się rozbudowa oświetlenia drogowego w Henrykowie Lubańskim przy drodze powiatowej. Przedsięwzięcie obejmowało wymianę instalacji opraw oświetleniowych na oprawy oświetleniowe uliczne typu LED w ilości 24 sztuk w ramach zadania oraz uzupełnienie opraw zdemontowanych w ciągu istniejącego oświetlenia.

Po dokładnych oględzinach na miejscu wykonanych robót w dniu 09.10.2015 roku, odbył się komisyjny odbiór inwestycji. Całkowita wartość robót stanowi 40 000 zł, w tym 28 500 zł to zakup i dostawa opraw oświetleniowych ulicznych LED typu CUDDLE LED 48 5000K optyk 72 oraz 11 500 zł - wykonanie wymiany istniejących opraw oświetleniowych.

Celem realizacji zadania jest poprawa warunków ruchu drogowego i pieszego, jak również bezpieczeństwa mieszkańców poprzez doświetlenie ulic, dróg i poboczy po zmroku. Dzięki wykonanej inwestycji ograniczona zostanie liczba wypadków, wzrośnie komfort kierowców i mieszkańców Henrykowa Lubańskiego
15 10 2015

Transparentna Gmina Rozwoju

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

Uchwalono budżet na 2018 rok