LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO !!!
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zajęć ruchowych - dzieci, młodzież i dorosłych oraz osoby niepełnosprawne do udziału w zajęciach na nowo powstałym boisku lekkoatletycznym w Pisarzowicach, wybudowanym dzięki funduszom Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu „Dolny Śląsk dla Królowej Sportu” oraz środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej.

Stadion posiada czterotorową bieżnię okrężną wraz z sześciotorową bieżnię do biegów, skocznię do skoku w dal i wzwyż, rzutnię do pchnięcia kulą oraz wielofunkcyjne boisko do gry w piłkę ręczną, siatkówkę, tenisa i piłkę koszykową.

Zajęcia prowadzić będzie wykwalifikowana kadra instruktorska od godziny 16.00 w dni powszednie oraz od godziny 10.00 w soboty i niedziele. Program ma na celu popularyzację lekkiej atletyki jako sportu dla każdej grupy wiekowej, zachęcenia do udziału w zorganizowanej aktywności fizycznej w formie sportowej zabawy pod okiem przeszkolonych instruktorów.

Przygotowany przez trenerów program szkolenia będzie dostosowany do potrzeb i możliwości wszystkich uczestniczących w zajęciach. Oprócz regularnych ćwiczeń, przewiduje się również organizację imprez i zawodów, w których uczestnicy będą bawić się na sportowo, rywalizując z rówieśnikami.

Nowo wybudowany obiekt będzie ogólnodostępny, korzystanie z niego będzie bezpłatne, co dodatkowo zachęci do organizowania różnego rodzaju treningów, zajęć, które stanowić będą drogę do odkrywania talentów. Obiekt da okazję do poznania innych sposobów aktywności fizycznej, będzie sprzyjał aktywnemu rozwojowi fizycznemu.

Wszelkie informacje uzyskać można pod nr tel: 501-225-162 lub 691-442-976.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do korzystania z obiektu sportowego !!!

07 03 2016

Zakończono ważne inwestycje drogowe