RUGBY TAG SILESIA 2016
Nowy sezon to nowe wyzwania dla młodych rugbistów z Radogoszczy. Inauguracja tegorocznego sezonu miała miejsce 7 kwietnia podczas I Turnieju o Mistrzostwo Wrocławia - Silesia 2016. Organizator imprezy - KS Rugby Wrocław przyciągnął na boisko około setkę młodych adeptów rugby w dwóch grupach wiekowych: szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Radogoszczy w rozgrywkach grupowych wygrali wszystkie mecze a w finale spotkali się z uczeniami ze szkoły nr 44 we Wrocławiu. W regulaminowym czasie wynik finału był remisowy a o zwycięstwie po raz kolejny miało zadecydować złote przyłożenie. Szczęście jednak tym razem uśmiechnęło się dla rugbistów z Radogoszczy i to oni zostali zwycięzcami turnieju w grupie szkół podstawowych. Dodatkowo zawodnik SP Radogoszcz – Jakub Sawicki – został wybrany zawodnikiem turnieju. Drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Sawicki (K), Emilia Pawłowska, Klaudia Chacia, Wiktoria Drozdek, Oktawian Zań, Mateusz Żurawski i Bartłomiej Chacia. Trener:Krzysztof Sudomlak.

Coraz bardziej popularna bezkontaktowa odmiana rugby – Rugby Tag – pozwala młodym ludziom spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu oraz realizować się podczas tego typu rozgrywek.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach prowadzonych we wtorki i czwartki w Nawojowie Śląskim na Placu Rekreacyjnym w godzinach 16:30 – 18:00. Zajęcia są nieodpłatne a prowadzi je licencjonowany trener rugby.

Przyjdż – Zobacz – Spróbuj!

Wszelkie informacje otrzymacie państwo pod nr. Tel. 691 422 976.

12 04 2016

Schronisko dla zwierząt