biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1100957

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

RUGBY TAG SILESIA 2016
Nowy sezon to nowe wyzwania dla młodych rugbistów z Radogoszczy. Inauguracja tegorocznego sezonu miała miejsce 7 kwietnia podczas I Turnieju o Mistrzostwo Wrocławia - Silesia 2016. Organizator imprezy - KS Rugby Wrocław przyciągnął na boisko około setkę młodych adeptów rugby w dwóch grupach wiekowych: szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Radogoszczy w rozgrywkach grupowych wygrali wszystkie mecze a w finale spotkali się z uczeniami ze szkoły nr 44 we Wrocławiu. W regulaminowym czasie wynik finału był remisowy a o zwycięstwie po raz kolejny miało zadecydować złote przyłożenie. Szczęście jednak tym razem uśmiechnęło się dla rugbistów z Radogoszczy i to oni zostali zwycięzcami turnieju w grupie szkół podstawowych. Dodatkowo zawodnik SP Radogoszcz – Jakub Sawicki – został wybrany zawodnikiem turnieju. Drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Sawicki (K), Emilia Pawłowska, Klaudia Chacia, Wiktoria Drozdek, Oktawian Zań, Mateusz Żurawski i Bartłomiej Chacia. Trener:Krzysztof Sudomlak.

Coraz bardziej popularna bezkontaktowa odmiana rugby – Rugby Tag – pozwala młodym ludziom spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu oraz realizować się podczas tego typu rozgrywek.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach prowadzonych we wtorki i czwartki w Nawojowie Śląskim na Placu Rekreacyjnym w godzinach 16:30 – 18:00. Zajęcia są nieodpłatne a prowadzi je licencjonowany trener rugby.

Przyjdż – Zobacz – Spróbuj!

Wszelkie informacje otrzymacie państwo pod nr. Tel. 691 422 976.12 04 2016


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze