biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1100957

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Dofinansowanie na odbudowe infrastruktury drogowej
Gmina Lubań otrzymała z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji środki finansowe na likwidację skutków powodzi i nawalnych opadów deszczu, które miały miejsce w latach poprzednich. W ramach podziału środków, w 2016 roku uwzględniono dofinansowanie infrastruktury drogowej w miejscowości Jałowiec

W związku z powyższym 22 kwietnia br., w Kamiennej Górze, Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak wręczył promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska.

Wójt Gminy Lubań, Zbigniew Hercuń, odebrał Promesę, która gwarantuje otrzymanie dotacji z budżetu państwa, a uroczyście wręczony dokument pozwoli na realizację zadania pn.: „Odbudowa mostu nad ciekiem Olszówka (0+400) w miejscowości Jałowiec w ciągach drogi dz. nr 99,148 (intensywne opady deszczu i powódź lipiec 2013).

Wysokość dotacji wynosić będzie 200 000 zł, nie więcej jednak niż 80% wartości zadania. 20% wartości inwestycji znajdzie się po stronie Gminy.

Przed Włodarzami ogram pracy – dokumenty, niezbędne do otrzymania dotacji, muszą zostać przekazane do Urzędu Wojewódzkiego już w miesiącu czerwcu.

20 05 2016


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze