biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1100957

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Rozpoczęto kolejną przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych
W bieżącym roku kontynuowana jest przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych – w wyniku wyboru oferty w postępowaniu przetargowych w miesiącu lipcu podpisano umowę na przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Kościelniku Dolny.

Realizowany zakres robót dotyczy odcinka drogi o długości 750m, który obejmuje kompleksową przebudowę pełnej konstrukcji podatnej i półsztywnej z podbudową i warstwą jezdną z mieszanki mineralno-asfaltowej.

Wymienione zadania zostanie wykonane dzięki dotacji z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach środków przeznaczonych na ochronę, rekultywację i poprawę jakości gruntów rolnych. Całkowita wartość zadania wyniesie 237 116,28 zł, udział przyznanej dotacji to 157 500,00 zł.

Gmina Lubań sukcesywnie realizuje drogowe inwestycje - jest to kolejna droga dojazdowa, którą wykonano, poprzez ich poprawę wartości użytkowej. Zmodernizowy odcinek drogi ułatwi transport rolniczy oraz polepszy warunki komunikacyjne na terenach wiejskich w każdych warunkach pogodowych. Planowany termin zakończenia zadania ustala się na dzień 30 września 2016 roku.
04 08 2016


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze