Nowo zakupione nagłośnienie
W kaplicy cmentarnej w Pisarzowicach zakupiono nowe nagłośnienie zewnętrzne i wewnętrzne. Kupnem i montażem zajęli się pracownicy gminy Lubań.

Jak mówi Wójt Zbigniew Hercuń – „W budynkach sakralnych ważne jest dobranie odpowiedniego systemu spełniającego warunki akustyczne, który zapewni równomierne nagłośnienie kaplicy a uczestnikom nabożeństw dobrą słyszalność. Ważne, aby dźwięk w kaplicy i jej otoczenia, był słyszalny w każdym miejscu w zbliżony sposób. Ta idea stała się impulsem do decyzji o zakupie i montażu nowego nagłośnienia w kaplicy w Pisarzowicach”.

Na sprzęt przeznaczono ok. 6 000 złotych. Nagłośnienie spełnia wszelkie standardy, jakie dla tego typu obiektów są przewidziane. Dzięki temu kaplica w Pisarzowicach dysponować będzie profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym zakupionym na potrzeby organizacji ceremonii pogrzebowych.
27 10 2016

Transparentna Gmina Rozwoju

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

Uchwalono budżet na 2018 rok