Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubań
Turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Lubań jest już imprezą stałą wpisaną do kalendarza imprez gminnych. Tegorocznymi gospodarzami turnieju był Ludowy Zespół Sportowy w Pisarzowicach.

Rozgrywki odbyły się w dniu 17 czerwca bieżącego roku na boisku w Pisarzowicach. Do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny z terenu Gminy Lubań. Punktualnie o godz. 14.00 rozpoczęto mecze. Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym, wyłaniając w ten sposób zwycięzcę i pozostałe miejsca w turnieju.

Po kilkugodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców: I miejsce zajął LZS Radostów, II miejsce – Oldboje Radostów, III miejsce LZS Kościelnik i IV miejsce LZS Pisarzowice. Każda z drużyn otrzymała dyplom, zgodnie z zajętym miejscem, a zwycięscy turnieju otrzymali puchar z rąk Wójta Gminy Lubań – Zbigniewa Hercunia. Rozdzielono również nagrody indywidualne - wybrano najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika turnieju.

Przez cały dzień wokół boiska panowała atmosfera sobotniego pikniku: muzyka, zabawa i doping dla grających. W trakcie turnieju, jego uczestnikom zapewniono posiłek profilaktyczny i napoje chłodzące. Dodatkowo w międzyczasie zorganizowano i przeprowadzono szereg konkursów dla dzieci i młodzieży związanych z grą w piłkę nożną. Każdy konkurs kończył się oficjalnym wręczeniem nagrody dla zwycięzcy konkursu. Turniej piłki nożnej o puchar Wójt Gminy Lubań zakończył się zabawą z zespołem Rockowym The Bazalt z Lubaniu i Pisarzowic, trwająca do późnych godzin nocnych.

Tegoroczna edycja turnieju jest już za nami. Za trud włożony w organizację tegorocznego turnieju składamy podziękowania wszystkim działaczom z LZS-u Pisarzowice. Słowa uznani kierujemy również do kibiców, którzy potrafili się zintegrować i wspierać wszystkie występujące drużyny.

05 07 2017

Jubileusz zespołu Marysieńki

Informacja z OR KRUS w Bydgoszczy dotycząca składania wniosków o emeryturę roliczą

Sesja absolutoryjna