1207800

Dożynki wiejskie w Nawojowie Łużyckim, Nawojowie Śląskim i Radogoszczy
W sobotę 09.09.2017 roku odbyły się Dożynki Wiejskie Nawojowa Łużyckiego, Nawojowa Śląskiego i Radogoszczy - czas podziękowań za zbiory oraz ciężką pracę rolników, ale również czas odpoczynku i dobrej zabawy. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w Kościele Parafialnym w Radogoszczy. Po Mszy Świętej wszyscy mieszkańcy trzech wiosek ruszyli uroczystym korowodem na świetlicę wiejską w Radogoszczy, gdzie odbyła się rozrywkowa część imprezy.

Na dożynkach gościli m. in. Wójt Gminy Lubań, Zastępca Wójta Gminy Lubań wraz z mężem, Sołtysi Wsi Radostów Dolny, Górny i Średni , Ksiądz Proboszcz oraz Radni trzech Wsi. Zabawa dożynkowa przy zespole muzycznym SAMI SWOI trwała w radosnej atmosferze do późnych godzin wieczornych. Dożynki wiejskie trzech wiosek uświetniły piękne dożynkowe dekoracje, a na stołach czekał dla każdego poczęstunek. Organizatorzy serdecznie dziękują za liczne przybycie mieszkańców oraz miła atmosferę.

26 09 2017

Zakończono realizację Projektu: Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Lubań na rok 2018

Spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozwój przedsiębiorczości i poprawę konkurencyjności dolnośląskich MMŚP”

Radni obradowali