Dzień Edukacji w Gminie Lubań

Wójt Gminy Lubań Pan Zbigniew Hercuń i Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół Halina Gancarz uczestniczyli w uroczystościach we wszystkich placówkach szkolnych dla których organem prowadzącym jest Gmina Lubań.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wójt Gminy Lubań złożył serdeczne gratulacje i życia dla wszystkich nauczycieli, pracowników administracyjnych i obsługi - wyraził słowa uznania i wdzięczności za doskonałą współpracę wszystkich członków wspólnoty szkolnej oraz wręczył nagrody dla pracowników szkół i nauczycieli.

Ten jeden wyjątkowy dzień w roku szkolnym utwierdza dyrektorów, nauczycieli, pracowników administracji w słuszności prowadzonej przez siebie misji wychowania młodego pokolenia. Codzienny trud i cierpliwość do rozbrykanych uczniów jest im wynagradzany właśnie tego dnia.

23 10 2017

Platforma zakupowa