XVIII MIĘDZYNARODOWY RAJD PIESZY “3 DNI – 3 KRAJE – 3 WĘDRÓWKI 2018”
Turystów pieszych z kraju i zagranicy, miłośników gór, przyrody i krajoznawstwa serdecznie zachęcamy do udziału w XVIII Międzynarodowym Rajdzie Pieszym “3 DNI – 3 KRAJE – 3 WĘDRÓWKI 2018”. Organizatorem imprezy jest Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu.

Dzień polski imprezy pod nazwą “ŁUŻYCKIE WĘDRÓWKI 2018” odbędzie się w dniach 27 – 29 kwietnia br. na terenie Polski, Czech i Niemiec.

Trasy o długości 24 i 42 km będą przebiegały również przez teren Gminy Lubań na trasie: Lubań - Nawojów Śląski (punkt kontrolny w miejscu rekreacyjnym) – Henryków Lubański (punkt kontrolny i żywieniowy w Schronisku Młodzieżowym “Pod Cisem” – Pisarzowice – Pisaczów (punkt kontrolny).

Również trasa o długości 10 i 15 km. będzie przechodziła przez Jałowiec (punkt kontrolny w Motelu “EUREKA”) oraz przez Kościelnik (punkt kontrolny Szkoła Podstawowa”).

Zachęcamy wszystkich mieszkańców, szkoły i organizację pozarządowe do wzięcia udziału w tej inicjatywie.

Wszystkie szczegóły o przebiegu imprezy znajdą Państwo na stronie: PTSM w Lubaniu

25 01 2018

Kolejnie dofinansowanie na odbudowe infrastruktury drogowej

INDYWIDUALNE DORADZTWO KSIĘGOWE