biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

998776

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

Wakacje w Bibliotece
W celu zagospodarowania wolnego czasu dzieciom spędzającym tegoroczne wakacje w rodzinnej miejscowości, w bibliotece publicznej w Pisarzowicach organizowane są zajęcia plastyczne oraz spotkania zespołu redakcyjnego Gazetki Młodych Twórców. Ponadto, na placu przy bibliotece, dzieci mają możliwość gry w piłkę siatkową lub nożną. Gdy pogoda nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, dzieci mają do dyspozycji 3 stanowiska komputerowe, gry planszowe, quizy (Omnibus itp.), czasopisma młodzieżowe, filmy animowane na DVD. Dotychczas, na zajęciach plastycznych przygotowaliśmy wystawę prac „Mój ulubiony zwierzak” oraz „ Nasi ulubieni bohaterowie filmów animowanych”. 8 lipca zorganizowaliśmy spotkanie, podczas którego grillowaliśmy i miło spędzaliśmy wakacyjny czas w gronie zaprzyjaźnionych uczestników Koła Młodych Twórców. Mimo niesprzyjającej pogody, która co jakiś czas zaskakiwała nas opadami deszczu, humory dopisywały.
Aby umilić i urozmaicić czas oczekiwania na upieczenie się kiełbasek, zorganizowaliśmy wspólne zabawy z piłką oraz rozgrywki w piłce siatkowej.
Dziewczęta chętnie uczestniczą w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Pawła Kruczyka, które odbywają się w piątki w świetlicy wiejskiej. W trakcie tych spotkań uczestniczki poznały podstawowe kroki cza-cza, walca wiedeńskiego, a podczas kolejnych lekcji będą tworzyć nowe układy taneczne.

W poniedziałki i piątki, w godz. od 13-16, zapraszamy również na zajęcia plastyczne i teatralne do Filii Biblioteki w Radostowie, a od wtorku do czwartku do Filii w Radogoszczy. Oferta naszych bibliotek jest bogata i warto z niej korzystać. Na dorosłych czekają ciekawe nowości wydawnicze, a na dzieci i młodzież, oprócz książek, wyżej wymienione atrakcje. Mamy nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

30 07 2009


 AKTUALNOŚCI

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

OGŁOSZENIA

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

RADA GMINY

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze