biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1100957

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

Czarnoksiężnik z Krainy Oz
W grudniu ubiegłego roku młodzież z bibliotecznego Koła Młodych Twórców z Pisarzowic zorganizowała kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, by uzbierane pieniądze przeznaczyć na wycieczkę. Tak też, 18 lutego br. GOKiS zorganizował wyjazd do Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu na musical Czarnoksiężnik z krainy Oz. W wycieczce wzięła udział 40 osobowa grupa dzieci uczestniczących w kołach zainteresować Radostowie i Pisarzowicach.
Wszyscy, zarówno ci mali jak i starsi widzowie, byli pod ogromnym wrażeniem wspaniałości widowiska. Spektakl obfitował bowiem w liczne efekty specjalne. Przebrani w barwne stroje aktorzy wykonali wiele elementów tanecznych i akrobatycznych, w tym loty nad sceną. Całości towarzyszyły świetna muzyka , śpiew i efekty świetlne. Ten zrealizowany w wielkim rozmachem musical, pełen teatralnej magii z pewnością zachwycił wszystkich obecnych na sali widzów i wzbudził wiele emocji.

Dodatkowym punktem wycieczki była wizyta w McDonaldzie, która ucieszyła zwłaszcza najmłodszych uczestników, mających okazję zakupu swoich ulubionych zestawów.
Pobyt we Wrocławiu oraz radosny powrót do domu, przy szerokim repertuarze naszych młodych artystek dostarczył wszystkim wycieczkowiczom niezapomnianych wspomnień. Z niecierpliwością czekamy więc na kolejny, równie emocjonujący wyjazd.10 03 2011


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze