biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251794

 

 

Aktualności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Znajdź...

 

„Muzyka łagodzi obyczaje”- wakacyjne zajęcia dla dzieci
Muzyka, taniec i śpiew to wyznaczniki tegorocznych zajęć dla dzieci jakie przygotował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Część z nich już się odbyła, część jest przed nami . Kontakt z muzyką dostarcza najmłodszym wiele frajdy i radości.

Dzieci wykazują naturalną potrzebę ruchu, którą mogą zaspokoić np. podczas zabaw muzyczno-ruchowych. Warsztaty te są również odpowiedzią na potrzeby dziecka , głosy zatroskanych rodziców o swe pociechy znikające coraz bardziej w wirtualnym świecie. Zaproponowaliśmy więc dzieciom z naszej gminy zabawy twórcze, zabawy zespołowe, dające poczucie przynależności oraz zabawy stare już dla wielu nieaktualne, a jednak cieszące się wśród poprzednich pokoleń dużym powodzeniem np. „Gąski, gąski do domu…”
Dzieci z Pisarzowic biorące udział w zajęciach spontanicznie i z wielkim entuzjazmem podchodziły do nowych zadań, chętnie uczyły się nowych piosenek, tańców, pląsów i uczestniczyły w zabawach grupowych. Pytane o najciekawszy punkt programu odpowiadały, że samodzielne wykonanie hełmów żołnierskich i nauka musztry w rytm muzyki była dla nich nie lada przeżyciem. Wszystkie dzieci pragnące uczestniczyć w dalszych zajęciach oraz miło i aktywnie spędzić czas wolny, zapraszamy do Radostowa w dniach 30.07 -03.08 2012r oraz Radogoszczy w dniach 6-10 .08.2012.30 07 2012


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze