biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251667

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

DOFINANSOWANIE DO MATERIAŁU SIEWNEGO
Niniejszym informujemy, iż z dniem 14 marca 2007 roku weszła w życie ustawa z dnia 12 stycznia 2007 roku o zmianie ustawy o Agencji Rynku Rolnego i organizacji niektórych rynków rolnych, która wprowadziła w życie przepisy umożliwiające producentom rolnym ubieganie się o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany. Udzielenie dopłat powierzone zostało oddziałom terenowym Agencji Rynku Rolnego w ramach :
1. Dopłaty mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie ( kwota tej pomocy nie może przekroczyć 3.000 EURO w dowolnie wyznaczonym okresie trzech lat ),
2. Dopłaty dla producentów rolnych, którzy w 2006 roku ponieśli szkodę w uprawach, spowodowaną dotknięciem ich gospodarstw suszą.
Agencja Rynku Rolnego na podstawie obowiązujących przepisów przygotowała informację „warunki uzyskania dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany” oraz wzory wniosków o przyznanie dopłaty, które są w Oddziałach Terenowych Agencji Rynku Rolnego oraz na stronie internetowej Agencji:
www.arr.gov.pl
10 05 2007


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze