biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1252532

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

III Mistrzostwa Diecezji Legnickiej dla ministrantów, lektorów i księży w tenisie stołowym
Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej i Klub Sportowy „Święci” Radostów organizują III Mistrzostwa Diecezji Legnickiej dla ministrantów, lektorów i księży w tenisie stołowym pod patronatem Biskupa Legnickiego i Wójta Gminy Lubań. Zawody odbędą się 14 lutego 2009 (sobota) w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza, ul. W. Łokietka 2 w Lubaniu. Zapraszamy na te zawody wszystkich ministrantów i lektorów z naszej diecezji. Turniej rozpocznie się uroczystą Mszą św. w kościele parafialnym p.w. Najśw. Serca Pana Jezusa i św. Jakuba w Lubaniu o godz. 900.
Zawodnicy będą rozgrywali mecze w następujących grupach wiekowych: szkoła ponadgimnazjalna, gimnazjum i szkoła podstawowa. Księża natomiast będą podzieleni na dwie grupy: do 45 roku życia i od 45 wzwyż. Turniej będzie rozgrywany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Każdy uczestnik powinien posiadać rakietkę do gry oraz obuwie sportowe halowe. Zgłoszenia należy kierować na adres poczty elektronicznej: sport@diecezja.legnica.pl lub na adres: Legnicka Kuria Biskupia - Wydział Duszpasterski, ul. Jana Pawła II 1, 59-220 Legnica. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 2 lutego 2009. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, rodzaj szkoły, parafia.
Ministranci na turniej przywożą aktualne legitymacje ministranckie i szkolne, na podstawie których potwierdzimy ich zgłoszenia.

Z wyrazami szacunku
Ks. Marek Kurzawa
Organizator

Ks. Bogusław Wolański
Diecezjalny Duszpasterz Służby Liturgicznej
03 02 2009


 AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie o rekrutacji uczestników do projektu

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze