biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251486

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

Spotkanie informacyjne „Unijny czwartek dla przedsiębiorczych” w Jeleniej Górze w dniu 25.09.2014 roku
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Unijny czwartek dla przedsiębiorczych.”

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące założeń Inicjatywy JEREMIE w zakresie instrumentów zwrotnych tj. pożyczek, kredytów , możliwości pozyskania poręczeń kredytowych oraz informacje o możliwościach wsparcia sektora MŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Prelegentami spotkania informacyjnego będą przedstawiciele: Oddziału Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Jeleniej Górze, Funduszu Poręczeń Kredytowych w Jeleniej Górze oraz Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 25.09.2014 roku
w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,
Plac Ratuszowy 32/32a, w godzinach 10.00 – 13.30

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia e-mailem na adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do dnia 23.09.2014 r. – ze wskazaniem: imienia i nazwiska, nazwy firmy/instytucji oraz e-maila kontaktowego do firmy lub kontakt telefoniczny z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu:
75 764 94 66; 75 75 249 42.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie informacyjne jest bezpłatne.
Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Serdecznie zapraszamy !
15 09 2014


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze