biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1223476

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

X Ogólnopolskie Imieniny Henryka Henryki i Henrykowa w Henrykowie Lubańskim już wkrótce!
PIĘKNI I MŁODZI, POWER PLAY, włoskie rytmy z udziałem zespołu AN DREO & KARINA, niezapomniane przeboje Maryli Rodowicz w wykonaniu grupy SING SING, dawka pozytywnych emocji z zespołem QUINTESS, widowiskowy pokaz formacji tanecznej SHOW ART DANCE, a w sobotę... PARTY z Muzycznym Radiem! Tylko u nas, w Henrykowie Lubańskim... szereg atrakcji, niezapomniane przeżycia oraz gwarancja dobrej zabawy! Przyjdź i przekonaj się sam! 11-12 lipca Henryków Lubański.SPONSOR X Ogólnopolskich Imienin Henryka, Henryki i Henrykowa

GAZ-SYSTEM S.A. jest jednoosobową spółką akcyjną Skarbu Państwa o znaczeniu strategicznym dla polskiej gospodarki. Kluczowym zadaniem spółki jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego. Prowadzone przez spółkę inwestycje w zakresie rozbudowy systemu przesyłowego, służą dywersyfikacji dostaw gazu ziemnego oraz poprawie bezpieczeństwa energetycznemu kraju. W trosce o bezpieczeństwo i niezawodność przesyłu gazu oraz wymagania ochrony środowiska stosujemy najbardziej nowoczesne i sprawdzone technologie na światowym poziomie.

Osoby bliżej zainteresowane realizacjami inwestycji firmy GAZ-SYSTEM S.A. zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.gaz-system.pl .

12 06 2015


 AKTUALNOŚCI

Zakup wyposażenia do świetlicy wiejskiej w Henrykowie Lubańskim

OGŁOSZENIA

Podziękowanie Wójta Gminy Lubań – Zbigniewa Hercunia

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze