biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1252532

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

Spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozwój przedsiębiorczości i poprawę konkurencyjności dolnośląskich MMŚP”Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze organizuje spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozwój przedsiębiorczości i poprawę konkurencyjności dolnośląskich MMŚP”.

Spotkanie dotyczyć będzie możliwości wsparcia inwestycji rozwojowych dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Przedstawione zostaną również założenia projektów grantowych skierowanych do przedsiębiorców, a dotyczących wsparcia usług szkoleniowych, doradczych oraz rozwojowych.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 24 października 2018 r. zgłoszenia na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska osoby uczestniczącej w spotkaniu. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerami telefonu: 75 764 94 66; 75 75 249 42. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Do udziału zapraszamy przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP) zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy ze środków Unii Europejskiej.

Program spotkania
1.Granty na doradztwo dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z Aglomeracji Jeleniogórskiej – FRW Media Group Sp. z o.o;
2.Duża Regionalna Pożyczka Inwestycyjna - Fundusz Regionu Wałbrzyskiego;
3.Pożyczki na Efektywność Energetyczną w MŚP - Fundusz Regionu Wałbrzyskiego;
4.Bon na Innowacje – granty do 100 tyś PLN na działalność badawczo-rozwojową, Dolnośląscy Pracodawcy;
5.Dziś stażysta jutro Twój pracownik – programy stażowe dofinansowane ze środków Unii Europejskiej, Dolnośląscy Pracodawcy;
6.Zwiększanie efektywności pracowników poprzez podnoszenie ich kwalifikacji – bezpłatne szkolenia, Dolnośląscy Pracodawcy.

Organizator spotkania
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Plac Ratuszowy 32/32a
58-500 Jelenia Góra
tel.: 75 764 94 66; 75 752 49 42
e-mail pife.jeleniagora@dolnyslask.pl
19 10 2018


 AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie o rekrutacji uczestników do projektu

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze