biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251750

 

 

Aktualności    Ogłoszenia    Przetargi    Obwieszczenia          

Z życia Rady Gminy


Znajdź...

 

Ostania sesja w roku 2007
28 grudnia 2007 roku o godz. 9.00 rozpoczęła się XIII sesja Rady Gminy Lubań , a tym samym ostatnia sesja w 2007 roku. W związku z tym była to sesja nie typowa. W pierwszej części Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej Pan Leszek Grala wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Lubań Jackiem Jaworskim i Wójtem Gminy Lubań Mirosławem Herdzik wręczyli dla miejscowych rolników odznaczenia Ministra Rolnictwa „Zasłużony dla rolnictwa”.
W dalszej kolejności wręczono nagrodę pieniężną dla druha OSP Mściszów Edwarda Moczydlaka za wysoce odpowiedzialną postawę społeczną. Z wnioskiem o wyróżnienie do tutejszej rady gminy wystąpił Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu.
Ostatnim miłym akcentem sesji było wręczenie listu gratulacyjnego oraz pięknego albumu „Zaproszenie do podróży” Pani Edycie Jasińskiej za dwukrotne zdobycie Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym na dystansie 3000 m, która rozpoczynała przygodę z kolarstwem w Miejsko – Gminnym Ludowym Klubie Sportowym „Kwisa” współfinansowanym przez Gminę Lubań.
Na koniec części oficjalnej zarówno Wójt Gminy Lubań, jak i Przewodniczący Rady Gminy Lubań złożyli wszystkim przybyłym gościom, radnym i pracownikom urzędu gminy przede wszystkim zdrowia, spełnienia najskrytszych Marzen oraz realizacji zamierzonych celów w nadchodzącym nowym roku 2008.

04 01 2008


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze