biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1114125

 

 

Aktualności    Ogłoszenia    Przetargi    Obwieszczenia          

Z życia Rady Gminy


Znajdź...

 

Komisja o sporcie
W dniu 1 lutego 2010 roku w Urzędzie Gminy Lubań odbyło się posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Lubań z udziałem przedstawicieli dwóch Ludowych Zespołów Sportowych. Do spotkania doszło na wniosek i inicjatywy Prezesów klubu.
Pan Andrzej Korościk reprezentujący klub z Radogoszczy oraz Pan Wojciech Sochacki reprezentujący klub z Kościelnika zapoznali radnych z nową uchwałą Polskiego Związku Piłki Nożnej, która zobowiązuje wszystkie drużyny piłki nożnej uczestniczące w rozgrywkach ligowych do prowadzenia ich przez trenerów posiadających kwalifikacje i licencje. Koszt kursu trenerskiego i licencji wynosi około 2000 złotych. W przypadku przystąpienia drużyny do rozgrywek bez trenera z odpowiednimi kwalifikacjami spowoduje dwukrotne nałożenie na klub kary pieniężnej a następnie każdorazowy mecz kończący się walkowerem. W związku z powyższym poprosili radnych o zwiększenie tegorocznej dotacji na realizację zadań publicznych w celu zatrudnienia lub opłacenia kursu trenerskiego i licencji.
Komisja Budżetu i Finansów podjęła decyzję o próbie wyegzekwowania z budżetu gminy dodatkowych środków finansowych w wysokości 1000 złotych na klub w celu rozwiązania wskazanego problemu.


11 02 2010


 

AKTUALNOŚCI

Program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolny Klub Sportowy” będzie realizowany na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze